ZŠ A MŠ Náměstí Svobody, Praha 6

Vážení učitelé, rodiče a žáci  !
V ZŠ proběhlo exteriérové focení dětí v rámci jednotlivých tříd. Pro každé dítě bude připravena základní sada 2 ks společných fotografií formátu cca13x18 cm v celkové ceně 75 Kč/žáka.
Kontaktní náhledy fotografovaných tříd a dalších skupinek žáků pro případné dodělávky včetně přesných čísel fotografií naleznete v sekci
  -   FOTOGALERIE  .
Pokud máte zájem o další snímky, vyplňte, prosím, objednávkový   FORMULÁŘ   dle návodu uvedeného v jeho obsahu ( patřičné číslo fotografie a stanovený počet kopií ). Dle tohoto formuláře Vám pak budou forografie vyrobeny a předány. Cena jedné dodatečné fotografie je 25 Kč/ks; objednávat lze pouze v páru - minimálně 2 ks dodatečných snímků/ žáka.
Pokud si přiobjednávku fotografií nepřejete, formulář, prosím,  NEVYPLŇUJTE !  ( Obdržíte výše uvedenou základní verzi 2 ks fotografií ).

Přeji Vám úspěšný konec školního roku, úžasné léto a za případné "lajky"  předem děkuji !
Robin Puškáš, fotograf


Fotoškolám.cz
 

Ukázka a ceník

 • STANDARD - základní objednávka ………2ks………………75 Kč/ žáka
 • DODATEČNÉ OBJEDNÁVKY ( nad rámec základní objednávky  ) FORMULÁŘ : minimálně 2ks na 1 žáka; pouze formáty 13x18 ( cena 25 Kč/ks ) a 15x20 cm ( formát 15x20 cm je za příplatek 30 Kč, celkem 55 Kč/ks ; tento formát uveďte v objednávkovém formuláři na konec řádku ! ).
  Celkovou částku budete hradit ve škole třídnímu učiteli nebo dle dohody v kanceláři ZŠ.
  Datum pro ukončení objednávek :
    prodlouženo do 17.6. 2014 do 20.00 h
  Kontaktní e-mail pro dotazy : fotoskolam@seznam.cz

  Aktuálně:
    9.třída obdrží v základní objednávce 2 různé fotografie -  3046 + 3071.

Důležité !

 • Chybějící děti v den focení - pokud žák v daný den chyběl a je třeba pro něj vyrobit fotografie, objednávkový formulář v tomto případě vyplní třídní učitel nebo pověřený žák. Zde je nutno uvést jméno chybějícího dítěte a jméno objednávajícího - do závorky. Příklad :  4.A - Pavel Nový ( třídní učitel, Petr Skála ).
 • Evidenci doobjednávek nevedou třídní učitelé, tato agenda je zpracovávána pouze zde v rámci objednávkového formuláře. Své případné požadavky nebo jiné speciální doobjednávky směřujte, prosím, na výše uvedený e-mail.
   
 • Mějte také, prosím, na zřeteli, že u každého dítěte, u kterého jsou evidovány přiobjednávky, je nutné vést pečlivou databázi požadavků a dat dle předchozí komunikace. Aby nedošlo k záměnám a nepřesnostem v počtech, je tudíž velmi důležité zevrubně přihlížet k přesnému výběru, počtu dodatečných fotografií a pod.
   
 • Závěrem bychom Vás chtěli upozornit, že stanovené nízké ceny fotografií a fotoprací jsou zde kalkulovány vzhledem ke skupinové zakázce. Kopírovat data na výměnné médium( e-mail, úschovna, flash disky, dvd apod. ) lze za poplatek, který činí 90 Kč/snímek ( běžná cena - 140 Kč/ks ) . Pokud si přejete kvalitní snímky svých dětí, rodiny, kamarádů a přátel v plném rozlišení a v nejvyšší kvalitě včetně retuší a úprav, doporučujeme navštívit sekci Děti/mimina. Jako klientům ZŠ Vám bude poskytnuta sleva 30% na všechny fotoslužby uvedené v ceníku.


Náš tip :
Kolážový rám – 229 Kč + 7 ks fotografií 10 x 15 cm(25 Kč/ks). Celkem : 404 Kč/ks.
Dodáváme pouze při objednávce minimálního počtu - 5 ks na 1 školské zařízení.